_________________________

  Anasayfa
  Organizasyon
  Üyesi Olduğumuz Kuruluşlar
  Uluslararası Posta Mevzuatı
  Etkinlikler
  Çevre Dostu Posta  
  İletişim
_________________________

LdV Değişen Posta Sektöründe Eğitim Konulu LdV projesi

Leonardo Da Vinci AB'ne üye ve aday ülkelerin mesleki eğitime yönelik politikalarını desteklemek ve geliştirmek için yürütülen bir programdır.

Bu program ülkeler arası işbirliğini kullanarak mesleki eğitim sistemleri ile uygulamalarında kalitenin geliştirilmesini yenilikerin teşvik edilmesini ve Avrupa boyutunun yükseltilmesini amaç edinmiştir.

Değişen Posta Sektöründe Eğitim Konulu LdV projemiz 02.02.2010 tarihinde Ulusal Ajansa sunulmuş ve 15.10.2010 tarihinde Ulusal Ajans tarafından kabul edilmiştir. Proje kapsamında idaremize toplamda 12 hareketliliği öngören 14.400 Avro hibe edilmiştir.

Projeye ilişkin dökümanlar
Projeye ilişkin sunumlar

AB tarafından fonlandırılan  Leonardo Da Vinci proje çalışmasının sonuçlarına ilişkin eğitim Posta ve telgraf Dairesi Başkanlığı,Kargo ve Lojistik Dairesi Başkanlığı ,Eğitim Dairesi Başkanlığı ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı personeline   15 Ağustos 2012 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Projeye ilişkin sunum için tıklayınız.

Proje El Kitabı için tıklayınız.

"Bu proje T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Ulusal Ajans http://www.ua.gov.tr) yürütülen Hayatboyu Öğrenme ve Gençlik Programları kapsamında ve Avrupa Komisyonu'ndan sağlanan hibeyle gerçekleştirilmiştir. Ancak burada yer alan görüşlerden Ulusal Ajans veya Avrupa Komisyonu sorumlu tutulamaz."

Hayat Boyu Öğrenme ve Gençlik Programları Hakkında Bilgi  İçin :

AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı
Hayat Boyu Öğrenme ve Gençlik Programları Türk Ulusal Ajansı

Adres  : Mevlana Bulvarı No:181, 06520 Balgat-ANKARA

 Telefon: +90(312) 409 6000   
Faks   :   +90(312) 409 6009
www.ua.gov.tr
bilgi@ua.gov.tr
twitter.com/ulusalajans
facebook.com/ulusalajans
youtube.com/ulusalajans